moda na jesien

Co tej jesieni będzie modne?

Obecnie wiele rzeczy powraca do łask jednak, no co warto mieć uwagę na zbliżającą się dość żwawo jesień? Większość rzeczy może przypomnieć nam babcie, gdyż to one kiedyś chodziły właśnie w podobnych stylizacjach. Ale jak możemy zauważyć moda istnie z lat 80-90 powraca do nas jak bumerang. Jak więc z niej czerpać to co najlepsze?

Na samym początku musimy pożegnać rurki oraz wygodne mamusi-owe jeansy. Te dwa fasony już miały swój czas, teraz do łask wielu kobiet wkroczyły denimowe fasony. Czyli propozycje, które jeszcze przez jakiś czas temu byłby przez blogerki odstawione na drugi plan. Lecz moda to jest coś co potrafi zaskakiwać nie raz z pewnością, każdą z nas zaskoczyła. Dlatego modele ze znacznie szerszymi nogawkami wkraczają teraz do świata mody. Więc na jakie modele powinnyśmy zwracać uwagę by czuć się modnie, a co najważniejsze komfortowo tej jesieni.

Z czym nosić przebojowe jeansy z dużą nogawką?

Pomimo, że ogromną popularnością cieszą się propozycje z poszerzonymi nogawkami, to jednak dobrym wyborem może być ich połączenie z wysokim stanem. Dzięki czemu będziemy wyglądać modnie, dodatkowo uzyskując przy tym, pożądane przez wiele z nas wcięcie w tali.
Jednak jeżeli uda nam się znaleźć propozycje, w których poczujemy się dość swobodnie wówczas wypada zwrócić uwagę na to co do nich warto zakładać. Tego typu spodnie genialnie wypadną z nieco dłuższymi marynarkami bądź eleganckimi żakietami. Zaś jeśli chodzi o buty, tutaj ciekawym wyborem może się okazać wybór botków, jednej z najlepszych propozycji na jesień. Oczywiście alternatywą dla pań, które wolą bardziej miejski styl wówczas mogą one postawić na sneakarsy.
modny look
Utarło się, że kultowe dzwony przeznaczone były dla znacznie wyższych pań. Jednak nic mylnego, moda idzie także z duchem czasu i jest dostępna dla każdej kobiety. Temu też nawet panie posiadające mniej niż 165 cm wzrostu i są dość drobnej budowy, mając na sobie taki fason spodni zaprezentuje się fantastycznie. Jednak kluczowe będzie aby koniecznie postawiła na buty na obcasie. Co sprawi, że nasze nogi zostaną odrobinę wydłużone.

Jak widzimy moda powraca, jednak warto wiedzieć jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, by stylizacja wyglądała niezwykle stylowo. Pozwala ona nam również odnaleźć coś co idealnie podkreśli panujący w naszych szafach styl.