Jakie kupuję legginsy i dlaczego? | pennypendant.com

Ostatnio moja koleżanka która w blogosferze ukrywa się jako „barbanka” na swoim blogu -> bizuteria-artystyczna.eu  napisała ciekawy wpis odnośnie powstania biznesu z hurtownią legginsów. Chciałabym odnieść się do jej wpisu.

Co prawda odzież oraz legginsy są niezbędnymi artykułami byśmy mogli funkcjonować. W końcu „taki mamy klimat” cytując klasyka. Na dzień dzisiejszy możemy kupić odzież praktycznie wszędzie gdzie się znajdujemy. Jedyne co musimy mieć to smartfon z dostępem do internetu. Niektórzy wybierają zakupy w popularnych sklepach sieciowych. Inni natomiast kombinują: a to kupują w małych butikach, które często aby być konkurencyjne muszą dawać niższą cenę. Jest jeszcze jedna opcja, której nikt nie bierze pod uwagę są zakupy w hurtowni.

Czy każdy może kupić legginsy w hurtowni?

Hurtownia to pośrednik, który niekiedy wprowadza produkt dostarczany od producenta bezpośrednio na rynek. Często to właśnie od hurtowni zależy jakie kwoty będziemy wydawać na zakupy w sklepach. Można powiedzieć, że hurtownie wraz z producentem ustalają wstępne ceny, reszta to już marża i podatki w wielu przypadkach. Najczęściej klientami hurtowni są sklepy.

Czy tylko sklepy mogą tam kupować?

Ostatnimi czasy wszystko się zmienia. Nawet zakupy. Przykładowe legginsy możemy kupić w hurtowni jako osoba detaliczna. Nie musimy być hurtownią. Większość dobrych hurtowni dba o klienta, nawet tego najmniejszego. W związku z tym występuje u nich możliwość brania towaru na sztuki. Co bardzo okazyjne jest dla obu stron transakcji.

Czy hurtownie to dobry biznes?

Wydaje mi się, że skoro hurtownie się tak prężnie rozwijają to może jest to dobra opcja jako własny biznes. Co prawda mogę tylko tak przypuszczać, skoro nie prowadzę nic swojego. Ale logicznie myśląc, czy jest większa różnica pomiędzy hurtownią odzieży online a e-sklepem? Wydaje mi się, że nie.

Warto się rozwijać. Jeżeli mamy tyle funduszy to czemu by nie. Jeżeli czujesz w sobie odrobinę przedsiębiorczości to startuj z własnym biznesem!

Gdzie kupuję legginsy?

Jestem osobą typowo oszczędną. W związku z tym jak tylko zauważyłam, że hurtownia daje możliwość zakupu po niższych cenach oraz nie muszę brać hurtem, a mogę kompletować zamówienie według własnych potrzeb to kupuję tylko i wyłącznie tam.