Kardigany czy swetry – co wygrywa?

Pośród wielu sklepów internetowych śmiało znajdziesz ciekawe propozycje na sezon jesienno-zimowy. Pamiętaj, że wiele modeli z ubiegłego roku odnajdzie się również w tym, jednakże warto mieć na uwadze także „świeżutkie nowości”. W tym wpisie chciałabym rozstrzygnąć co lepiej zakupić: kardigany czy swetry!

Kardigany czy swetry o to jest pytanie?

Myślę, że sezon jesienny jak i zimowy powoduje, że coraz częściej poszukujemy w sklepach ciepłych swetrów czy też kardiganów. Coraz częściej zauważam, iż wśród moich znajomych rządzą swetry z golfem. Jednak bardzo jest to zależne od kolorystyki. Rynek odzieżowy dostarcza nam sporo stonowanych kolorów oraz intensywnych odcieni np. czerwienii. Dlatego nie musisz się martwić, bo jeszcze w tym sezonie kupując kardigany na ZOiO będziesz wyglądała bardzo modnie.

Poza licznymi modelami posiadającymi warkoczyki dostępnych jest wiele przeróżnych opcji. Nie zapominaj o równie urodziwych wstążkach. – wiele osób z branży modowej podkreśla, że to bardzo stylowy dodatek do tego typu odzieży.

Dosyć atrakcyjną opcją są również rozkloszowane rękawy dostępne w wielu sklepach – również stacjonarnych. Zapewne konkretne swetry czy kardigany dostępne są w wielu kolorach. Dlatego nie musimy się ograniczać za mocno. Wyróżnijmy się z tłumu.

Na jakie kolory kardiganów stawiać?

Wszystko zależy od Twoich predyspozycji i upodobań. Jeżeli masz bardzo jasną karnację postaw na ciemniejsze kolory. Sama powiem prawdę, że bardziej skupiam się na kardiganach. Mam znajome kupujące swetry różnego rodzaju. Najczęściej wybierają i skupiają się one na czarnych kolorach, gdyż uważają, że jest to świetna opcja do stworzenia iście studenckiej stylizacji. Dodatkowo bardzo podobnie ubierają się do pracy.

Przy wyborze swetra postaw na propozycje, które odkrywają ramiona. Eksperymentuj! Wybieraj też takie, na których jest nadruk. Pamiętaj, że jedyne co Cie ogranicza to Ty sama! Moda jest to po by się nią bawić, a nie zamykać w sztampowych ramach.