odzież damska

Jak twoje spodnie podkreślą twoją sylwetkę?

Wysoki stan

Przede wszystkim, wszystkie Twoje spodnie powinny mieć wysoki stan! Takie spodnie nie tylko wyszczuplają brzuszek (możesz tego wcale nie potrzebować), ale także wydłużają nogi. Wybieraj wyłącznie długie nogawki. W takim spodniach nawet Twoja sylwetka się wydłuży! Także kant w spodniach jest bardzo pożądany, nie tylko doda ci klasy, ale pionowe line wydłużą ci nogi.

Również wysokie obcasy dodadzą ci wzrostu.

A co jeśli twoje spodnie damskie nie podkreślają twojej pupy? Płaskie, „męskie” pośladki to powód do ogromnych kompleksów. Każda kobieta chce się czuć kobieco, patrząc na swoją pupę w lustrze.

Twoje spodnie powinny mieć obniżony stan. Dzięki nim Twoje pośladki się zaokrąglą! Bogato zdobione kieszenie przyciągają uwagę do tyłka, ale uważaj na tandetne jaskrawe kryształy Svarowskiego.

Duże pośladki

Chcesz ukryć zbyt duże pośladki? Skorzystaj z naszych trików i kup spodnie idealne dla Ciebie! W prostych nogawkach Twoje pośladki zmniejszą wielkość. W żadnym wypadku nie wybieraj dzwonów, to jeszcze bardziej „powiększy” Twoją pupę! Takie spodnie mogą być delikatnie rozszerzane, ale musisz zachować umiar! W żadnym wypadku rurki. Myślisz, że rurki są doskonałym rozwiązaniem? Mylisz się! W rurkach Twoje pośladki znacznie zyskają na objętości.

Twoje spodnie powinny też mieć jednolity kolor! Wszystkie rozjaśnienia zostaw tym kobietom, którym brakuje krągłości!

Szerokie biodra i inne wymiary

Wszystkie kobiety mają biodra, jednak czasem są one zbyt szerokie i są powodem do płaczu! Jednak szerokie spodnie też da się ukryć. Męski krój spodni odejmie Ci kilka centymetrów z bioder. Nie bój nosić się takich spodni, zachowasz swoją kobiecość! Możesz też nosić spodnie biodrówki, ale nie powinny one mieć licznych kieszeni. W klasycznych krojach jak proste jeansy, będziesz wyglądać nie tylko elegancko, ale także szczuplej w okolicach bioder.

Nie lubimy naszych grubych ud! Codziennie z nimi walczymy, ale co jeśli nie widać rezultatów? Wybierzmy spodnie, które ukryją nasze niedoskonałości! Naszym „dużym” udom pomoże klasyczny krój spodni. Ubrać je możemy zawsze, pasuje do nich bowiem nawet codzienna koszula! Zrezygnuj jeszcze z ozdób i haftów, jeśli nie chcesz przyciągnąć nadmiernej uwagi do swoich niedoskonałych ud. Ciemne kolory zawsze odejmują centymetrów. Tak będzie także w przypadku ciemnych spodni i dużych ud, pamiętaj, nie musisz wybierać tylko, czarnego!

Author

rdk0308@gmail.com