Ta odzież damska odstrasza facetów

Źle dobrana odzież damska odstrasza facetów. Tego chyba nie trzeba Ci mówić?! Wiele z nas podąża na modą, jednakże czy na pewno jest to dobra taktyka? Warto mieć swój indywidualny styl i nie ulegać najgorszym trendom.

W niektórych ubraniach idealnie wyglądają tylko modelki i to gdy są tylko na wybiegu. Poniżej sprawdzisz top elementów które odstraszają mężczyzn. Z chęcią podpowiem Ci jak nosić te ciuszki byś czuła się w nich świetnie i seksownie!

Odzież damska – płaszcze typowo oversize

Większość facetów nie specjalnie przepada za tego rodzaju płaszczami. Często możemy od nich usłyszeń, że Panie prezentują się w nich jak w typowych workach po ziemniakach. Jednakże kobiety wybierają je najczęściej do swoich stylizacji. Odzież damska jest na tyle przewrotna, że nie ma odgórnej zasady w czym będziemy wyglądały dobrze. W wielu przypadkach proporcje sylwetki będą dosyć zaburzone, w związku z tym istotne jest to by dobierać do tego typu płaszczy obcisłe sukienki czy też obcisłe jeansy/rurki.

Kardigany – pośród odzieży damskiej mężczyźni jej nie lubią…

Mężczyźni jakoś niezbyt przepadają też za tym rodzajem sweterka, gdyż zniekształca proporcje damskiej sylwetki. Poza tym przypominają one ich babcie, które mają tego typu odzież w swojej szafie. Jak sama wiesz i masz zapewne tak samo – kobiety kochają kardigany. Często możemy zauważyć, że jest to nieodłączny element stylizacji. Możemy go założyć do wszelkich stylizacji codziennych oraz eleganckich.

Nie tylko odzież damska ale i obuwie!

Mokasyny to obuwie, które zarezerwowane jest wyłącznie dla facetów – przynajmniej oni tak twierdzą. Obalmy tę tezę. Ja sama często zakładam mokasyny, są one idealną opcją do pracy. Są wygodne oraz przyjazne dla naszych stóp. Dlaczego? A to dlatego, że założymy je szybko i nie potrzeba do tego większego wysiłku. Idealnie zastępują szpilki. Stopa bardzo ładnie się w nich prezentuje.